MTM Ana Sayfa Tek Eğitim SketchUp Free2design AutoCAD Rhino  
 
  Hakkında Faaliyetler Ürünler Eğitimler  Referanslar İletişim  
 

 
 

MTM Bilgi Teknolojileri; 1993 yılından beri, CAD/CAM/CAE sektöründe faaliyet göstermektedir. 1000'den fazla CAD ve/veya CAM kurulumu, ve yine 1000'den fazla kurumsal ve bireysel eğitim, gerçekleştirmiş olduğu faaliyetlerden bazılarıdır.

12 yıl süren Autodesk ürünleri yetkili satıcılığıyla zaman zaman en çok satan uzman yetkili satıcı olmuştur.

Kurulduğu yıllarda, ancak CATIA, Pro/Eng vb pahalı iş istasyonlarında çalışan üst fiyat dilimindeki yazılımlara karsı, Inventor, Solidworks vb orta düzey fiyat dilimindeki yazılımların da kullanıcı ihtiyaçlarına cevap verebileceği iddiasıyla Autodesk ürünlerini seçen MTM, pek çok alanda, bu tezini kanıtlamıştır.

Şimdi yine ayni sebeple, alt fiyat dilimindeki yazılımların artık orta ve üst fiyat düzeyindeki yazılımlar kadar imalat sektöründeki ihtiyaca cevap verebileceği gerekçesiyle 2006 yılı basından itibaren Autodesk Yetkili Satıcılığı'nı bırakmıştır.

Teknolojinin gelişmesi ve yazılımlarının ucuzlayarak yaygınlaşması nedeniyle,eğitim  daha çok önem kazanmış ve her zamankinden daha çok gerekli hale gelmiştir.

Bu tespite dayanaak eğitim ve teknik destek konularına ağırlık veren MTM, CAD/CAM/CAE yazılımlarına yönelik kurumsal / bireysel eğitimler, teknik destek ve danışmanlık faaliyetlerine devam etmektedir.